Analiza SWOT obszaru Cz-T LGD już prawie gotowa

19 paź, 2015 Andrzej

Szanowni Państwo!

Poniżej przekazujemy do konsultacji Analizę SWOT, którą wypracowaliśmy wspólnie z mieszkańcami powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Prace nad analizą, która zostanie uwzględniona w Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020, rozpoczęły się już podczas spotkań w 2014 r. Kontynuowane były na przełomie sierpnia i września br. podczas konsultacji społecznych.

Zebrane podczas spotkań wnioski i uwagi 13 października br. przedstawione zostały włodarzom gmin członkowskich Cz-T LGD. Dodatkowo nad analizą pracowaliśmy z zespołem ds. opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju. Teraz nadszedł czas na kolejny etap. Poniżej prezentujemy Analizę SWOT, która uwzględnia propozycje mieszkańców odnoszące się do całego obszaru Cz-T LGD (nie znajdują się w niej zapisy uwzględniające np. silne strony tylko części obszaru). Pominięto również proponowane zapisy, które nie odnoszą się do zakresu działań, jakie będą podejmowane w ramach LSR.

Formularz zgłaszania uwag do ANALIZY SWOT należy dostarczyć do Biura Cz-T LGD do 22 października 2015 r. (elektronicznie na adres lgd.czarnkow@wp.pl bądź w wersji papierowej – Czarnków, ul. Kościuszki 88/37).

Analiza SWOT_robocza_16.10.2015

Analiza SWOT_formularz zglaszania uwag_2015

 

Aktualności

O autorze

Autor nie podał jeszcze informacji o sobie.